وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ | Saturday 15 June 2024
» اخبار » استرالیایی‌ها به طور متوسط ​​۷۴۳ دلار در ماه پس‌انداز می‌کنند

تاریخ انتشار : 1401/07/29 - 5:14

استرالیایی‌ها به طور متوسط ​​۷۴۳ دلار در ماه پس‌انداز می‌کنند

صدای استرالیا - استرالیایی‌ها به طور متوسط ​​۷۴۳ دلار در ماه پس‌انداز می‌کنند اما طبق یک نظرسنجی جدید، میلیون‌ها استرالیایی هم اصلا پس‌اندازی ندارند.


صدای استرالیا – استرالیایی‌ها به طور متوسط ​​۷۴۳ دلار در ماه پس‌انداز می‌کنند اما طبق یک نظرسنجی جدید، میلیون‌ها استرالیایی هم اصلا پس‌اندازی ندارند.

نظرسنجی فایندر نشان داد که از هر پنج استرالیایی، سه نفر عادات خوبی در زمینه پس‌انداز کردن دارد.

تقریبا نیمی از استرالیایی‌ها می‌گویند که عادات خوبی از نظر پس‌انداز کردن دارند، اگرچه گاهی اوقات هم برای خرید بزرگ ولخرجی می‌کنند. ۱۳ درصد دیگر هم می‌گویند که همیشه پس‌انداز می‌کنند.

همچنین یک سوم استرالیایی‌ها می‌گویند که بیشتر خرج می‌کنند تا پس‌انداز و ۱۰ درصد هم هیچ پس‌اندازی نمی‌کنند. این نظرسنجی نشان داد که دو میلیون و ۴۰۰ هزار استرالیایی هیچ پس‌اندازی ندارند.

هفته گذشته یک نظرسنجی نشان داد که مردم استرالیا پیش‌بینی می‌کنند با نزدیک شدن به پایان سال، فشار بیشتری بر کیف پول خود آنها وارد خواهد شد.

انتظار می‌رود استرالیایی‌ها هفته‌ای ۵۹ دلار بیشتر برای خرید مواد غذایی، ۳۵ دلار بیشتر برای سوخت و ۷۶ دلار بیشتر برای قبوض گاز، برق و آب هزینه کنند.

با توجه به این وضعیت، تقریبا از هر دو استرالیایی یک نفر گفته که مراقب هزینه‌کرد خود بوده و رفتار خود را در زمینه هزینه کردن تغییر می‌دهد.

از ۲۰۵۰ فرد مورد بررسی قرار گرفته، ۶۱ درصد گفتند که به برندهای ارزان‌تر روی آورده‌اند یا محصولات ارزان‌تری را خریداری کرده‌اند.

همچنین براساس یک نظرسنجی دیگر در استرالیا، مردان به طور متوسط ​​۷۴۹ دلار در ماه و زنان ۶۵۸ دلار در ماه پس‌انداز می‌کنند.

منبع: ۹ نیوز


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , اقتصادی , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه