وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳ | Saturday 22 June 2024
» اخبار » اداره مالیات استرالیا: در ارسال اظهارنامه عجله نکنید

تاریخ انتشار : 1401/04/10 - 10:58

اداره مالیات استرالیا: در ارسال اظهارنامه عجله نکنید

صدای استرالیا- پایان سال مالی فرا رسیده و این بدان معناست که میلیون‌ها مالیات دهنده استرالیایی باید انتظار پس گرفتن بخشی از دسترنج خود را داشته باشند.


صدای استرالیا- پایان سال مالی فرا رسیده و این بدان معناست که میلیون‌ها مالیات دهنده استرالیایی باید انتظار پس گرفتن بخشی از دسترنج خود را داشته باشند.

بنا به اعلام اداره مالیات، سال گذشته، استرالیایی‌ها به طور میانگین ۲۹۰۰ دلار روی اظهارنامه مالیاتی خود پس گرفته‌اند.

بنابراین، اداره مالیات استرالیا توصیه کرده که برای اطمینان از اینکه از مزایای بازپرداخت نقدی بخشی از مالیات خود برخوردار شوید، در ارسال فرم‌های مالیاتی خود عجله نکنید.

حتی با وجود اینکه روز اول جولای، یعنی امروز، آغاز سال مالی جدید است، بنا به اعلام این اداره، زمان کافی برای ارسال فرم‌های مالیاتی وجود دارد.

تیم لوه، دستیار رییس اداره مالیات گفت که روز اول جولای، میزان اشتباهات در فرم‌ها بالا می‌رود، زیرا مردم برای تکمیل و ارسال فرم‌های مالیاتی عجله می‌کنند.

به گفته لوه، اداره مالیات برخی از اطلاعات اشخاص مانند دستمزد، بیمه سلامت و بهره وام‌های بانکی را در اظهارنامه افراد وارد خواهد کرد تا از اشتباه جلوگیری و کار مردم آسان‌تر شود؛ اما فرایند وارد کردن این اطلاعات تا اواخر جولای طول می‌کشد؛ بنابراین اگر چند هفته برای تکمیل اظهارنامه دست نگهدارید، می‌توانید سریع‌تر و ساده‌تر به بازپرداخت هزینه‌های مالیاتی خود برسید.

بنا به اعلام اداره مالیات، در صورتی که اظهارنامه بیش از ورود درآمد افراد از سوی این اداره در فرم‌ها تکمیل و ارسال شود، امکان تعدیل در اظهارنامه و درنتیجه، تاخیر در دریافت هزینه‌ها وجود خواهد داشت.

در واقع بیش از ۱۴۰ هزار مودی استرالیایی در جولای سال قبل که پیش از ارزیابی مالیاتی این اداره، اظهارنامه‌های خود را ارسال کرده‌ بودند، مجبور به اصلاح آن شده‌اند.

به گفته لوه، برای بررسی اینکه اطلاعات موردنظر از سوی اداره مالیات درون اظهارنامه وارد شده و تایید اظهاریه درآمد، می‌توانید به اپلیکیشن یا وب‌سایت این اداره بروید یا از طریق myGov به خدمات این اداره دسترسی بیابید.

لوه گفت: این فرصت مناسبی است که رسیدهای ۱۲ ماه گذشته را پیدا کرده و با استفاده از ابزار myDeductions در اپلیکیشن اداره مالیات آپلود کرده و سپس در اظهارنامه وارد کنید.

منبع: یاهو فایننس


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , اقتصادی , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه